Firmast

OÜ Steffing on asutatud 2000. aasta alguses (Rüütli 36,Pärnu) ja EevaMaria OÜ lisandus 2015 aasta alguses, Küüni 7, Tartu linn. ( e-poe operaator ).

Firmade asutamise mõte sündis soovist pakkuda ostjale kõrgkvaliteetseid tooteid parimas valikus ja sobiva hinnaga. Firmade idee on spetsialiseeruda oma kindlale kaubavaldkonnale pakkudes sealjuures klientidele laialdast informatsiooni, häid  tootevalikuid ning mõistagi maksimaalselt head ja kiiret teenindust.

Erika pesupood, Sinu uus lemmik pesupood, esindab häid kaubamärke euroopast. 
Meilt leiab igas vanuses naine laias valikus aluspesu, sukki,sokke,sukkpükse, sportpesu, alusseelikud ning öösärke nii kvaliteetsest puuvillast kui ka siidisest satiinist. Esindatud on ka traadita rinnahoidja ja pikema säärega bokserid. Hommikumantleid, öösärke ja pidžaamasid pakume suurustele S-XL tavamõõdus, PLUSS suurusele  XXL - 7XL.

Püsikliendiks registreerunutele saadame soovi korral vastavasisulisi teateid ning loomulikult sooduspakkumisi. Meie juhtmõte on: teha kliendi jaoks ostmine võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Selle jaoks oleme loonud lihtsa otsingusüsteemi, mis võimaldab kindlate parameetrite ( toote menüü, värv, suurus jne.) järgi välja raalida just sullesobivad tooted. Seejuures ei pea sa aega kulutama tarbetus infohulgas tuhnimiseks vaid võid kodus või telefonis oma ostud sooritada.

 Pöörame erilist tähelepanu oma poes müüdavate kaupade kvaliteedile ning seetõttu on ka tooted valitud sellised, mis peaksid rahuldama ka nõudlikuma tarbija. Samuti soovime oma kliendile pakkuda maksimaalset infot toote kohta, kuna katsuda ju toodet kahjuks veebipoes ei saa. Oleme seadnud endale ülesandeks muuta klientide jaoks ostmine meeldivaks ja mugavaks, mistõttu kõikide meie klientide nõuanded ja ettepanekud on teretulnud. Selleks palume täita tagaside ankeedi või teavitada meid lihtsalt meiliaadressil info@erikapesupood.ee

 Meie sooviks ja eesmärgiks on täiendada oma tootevalikut pidevalt ning käia käsikäes aluspesu ja sukkpükstemaailmas toimuvate uuendustega. Seega hakkad kindlasti leidma meie lehelt uusi tootjaid ning toome välja ka ladudesse peidetud põnevad ja huvitavad eksemplarid, mida mujalt võib-olla ei leiagi.

Meie e-poest leiad hea valiku aluspesu ja ööriideid euroopa tootjatelt nagu Miss N, Italian Fashion, Brubeck, Nipplex, Eldar, Emili, De Lafense, Donna ning  tuntud Itaalia sukkpükste tootja kaubamärke nagu Philippe Matignon, Omsa, Golden Lady. Samuti on meil esindatud Poola kvaliteetkaubamärkide Gatta, Gabriella, Mona ja Veneziana tooted.

 Tootjatelt pakume head valikut alussärke, aluspükse,sportpesu, vormivat pesu, kombineesid, öösärke, pidžaamasid, hommikumantleid, sukatooteid, nii sukkpükse, sukki, põlvikuid, sokke ja retuuse. Kõigega kursis olemiseks soovitame kindlasti registreeruda meie püsikliendiks, mis ei kohusta millekski, kuid teeb Sinu ostuprotsessi ütlemata mugavaks. Leiad ostukorvi täites juba eeltäidetud väljad oma andmetega ning saadame Sulle alati infot, kui meie valikud täienevad täiesti vastupandamatute toodetega või saad mõned sellised toote endale täiesti uskumatu hinnaga !

 

Erika pesupood © 2024