Vahetamine ja tagastamine, garantii

Vahetamine ja tagastamine

  • Kui tellitud toode ei sobi või ei vasta Teie ootustele, on õigus toode 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest vahetada teise toote vastu või tagastada, juhul kui tagastatav või vahetatav kaup on kasutamata, siltidega ja pakendis. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid, avatud pakendiga kosmeetika, parfüümid hügieenitooted, tekid ja padjad) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. 
  • Värvitoonide osas ei pruugi ekraanilt nähtu reaalse värvitooniga 100% klappida. Pildid on illustratiivse tähendusega ja Sinu ekraani seadete üle puudub meil kontroll.
  • Kui soovite saadud toote ümber vahetada mõne muu suuruse või teise kauba vastu, tuleb tasuda tagastuskulu ja uuesti postikulu. Kauba tagastamisel tuleb tasuda tagasi saatmise postikulu.
  • Kui soovite saada tagastatud toote eest raha, kanname raha tagasi hiljemalt 30 päeva jooksul (Võlaõigusseadus § 56). Raha kantakse kontole pärast seda, kui tagastud kaup jõuab meieni. Raha tagastatakse vaid sellele arvelduskontole, mida kasutasite kauba eest tasumiseks. Kui soovite tooteid vahetada, siis arvestame tagastatava kauba väärtuse maha uue tellimuse lõppsummast. Tagastame hinnavahe, kui tagastatava toote väärtus on suurem kui uue tellitud toote hind.
  • Tagastamisele ei kuulu tasu postiteenuse eest.

 

Nõudmised tootele, mille soovitatakse vahetada/tagastada: 

 

• toote sildid ei tohi olla ära võetud;

• toode ei tohi olla kasutatud, välja venitatud;

• toode peab olema oma originaalpakendis, mis ei ole rikutud;

• toode ei tohi olla määrdunud.

 

NB! Eelpool mainitud nõudmistele mittevastav toode tagastamisele ega vahetamisele ei kuulu.

NB! Tagastamisele ei kuulu sukatooted, kui pakendit on avatud.

 

Kauba tagastus aksepteeritakse ainult koos täidetud tagastusavaldusega, kuhu pange järgmised andmed:

 

Kirjutage oma kontaktandmed, pangaarve number, saatelehe number ning tagastamise põhjus (katki, defektiga, vale toode, vahetus millegi muu vastu vms.) 

 

Vahetuste ja tagastuste käsitlemise aeg on 14 - 21 päeva.

Täitke tagastusblankett: https://erikapesupood.ee/tagastuse-vorm

 

Garantii

 

Praagiks loeme tehase poolt defektselt toodetud kaupu. Teavitage meid sellest koheselt ning saatke kaup tagasi.

 

Kui Teieni jõudnud kaup ei ole see mida tellisite, palume samuti meid kohe informeerida ning kaup tagasi saata. Kui tagastatud kaup on jõudnud meieni, postitame Teile uue toote. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

 

 

Erika pesupood © 2024